UA  |  RU
Головна   |  Контакти   |  У світі


 
Головна > Компанія > Група Б. Браун

Група Б. Браун

Група B. Braun на ринку медичних товарів і послуг працює вже понад 160 років. Увесь цей час Компанія рухається в ногу з часом, передбачаючи подальший розвиток медицини і постійно вдосконалюючи спектр власної продукції. Окрім того, Група B. Braun належить до числа найбільших світових постачальників медичної продукції, працюючи в більш ніж 50 країнах світу.
Загалом у структурі B. Braun задіяні понад 41 000 осіб, функціонує 140 дочірніх підприємств. А обсяг продажів Групи в 2010 році склав близько 4,422 млрд. євро.
Пріоритетним напрямком роботи Компанії є системний підхід до інфузійної техніки. Адже перші в світі інфузійні насоси були створені саме у B. Braun. Група ефективно допомагає пацієнтам, які потребують інтенсивної терапії. Така допомога можлива завдяки розробці та впровадженню у медичну практику нових інфузійних розчинів, препаратів для клінічного харчування, внутрішньовенних анестетиків та інших фармацевтичних продуктів.
Левову частку інноваційних відкриттів здійснено у сферах інфузійної терапії, регіонарної анестезії, урології та інших областях медицини, які поповнились новими медичними виробами.
Але на цьому Група не зупиняється. Володіючи величезним асортиментом передових продуктів і послуг, B. Braun не лише встановлює нові стандарти медичних технологій, а й виступає в якості компетентного партнера лікувальних установ. Зокрема, відбулось злиття компаній B. Braun і Aesculap, яке значно посилило науковий потенціал обох підприємств і розкрило нові горизонти розвитку.
Наразі Aesculap спеціалізується на технологіях для хірургії та інтервенційної медицини і є підрозділом B. Braun. Інший підрозділ Компанії – ОРМ, займається виробництвом широкого спектру продукції для догляду за пацієнтами, а також виготовляє засоби для гігієни та дезінфекції.