Умови використання

Швидкий пошук продукту

Вибрати категорію або підкатегорію

Загальні умови користування веб-сторінкою

Ці веб-сторінки призначені для надання загальної інформації про компанію Б. Браун, її продукцію та послуги. Вони не призначені для надання консультацій та інструкцій спеціалістів щодо продукції та послуг, що продаються компанією Б. Браун. Для отримання відповідей на спеціальні запити щодо нашої продукції та послуг, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з компанією Б. Браун.

Ці веб-сторінки містять інформацію про продукцію, яка орієнтована на широку аудиторію і може містити інформацію або дані про продукцію, які недоступні або не діють у вашій країні. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не несемо жодної відповідальності за доступ до такої інформації, яка може не відповідати якому-небудь нормативним актам і процедурам, регулюванню, реєстрації чи використанню у вашій країні.

Ми зробимо все можливе, щоб надати вам точну та актуальну інформацію. Тим не менше, ми не несемо жодної відповідальності за повноту, актуальність та точність інформації. Відповідальність за прямі або непрямі збитки нематеріального чи матеріального характеру виключається. Використання здійснюється виключно на власний ризик користувача, за винятком випадків, коли недостовірна інформація була записана навмисно або з грубої необережності.

Всі зображення та інформація, що містяться на цих веб-сторінках, наскільки їх можна відтворити, захищені авторським правом або іншими правами промислової власності. Усі назви продуктів, написані великими літерами або позначені іншими способами на цих веб-сторінках, є товарними знаками групи Б. Браун. Використання та відтворення цієї інформації без попередньої письмової згоди Б. Браун заборонено.

Умови використання My B. Braun (Extranet)

Наступні умови використання поширюються на користувачів сайту, які авторизувалися:

Наступні умови використання будуть застосовуватися до використання Вами порталу My B. Braun для клієнтів (далі: "My B. Braun") B. Braun Melsungen AG (далі "B. Braun"):

Приймаючи умови використання під час першого входу в My B. Braun, ви укладаєте угоду про використання з B. Braun і приймаєте наступні умови використання для використання My B. Braun. Відхилення від умов використання користувачем, яке суперечить загальним умовам використання, не може бути використуваним.

Відповідні уповноважені поточні представники B. Braun та їх контактні адреси можуть бути знайдені у вихідних данних My B. Braun.

B. Braun Group (B. Braun Group включає в себе всі компанії, які прямо або опосередковано пов'язані один з одним через більшість акцій або прав голосу, далі "B. Braun Group") надає інформацію, заявки та документи як сервіс для вас як для користувача my B. Braun, а також zr можливість безпосередньо звернутися до співробітників B. Braun.

Основні положення My B. Braun

1. My B. Braun забезпечує інформацією та документами у цифровому вигляді, що стосуються продуктів, терапевтичної області та загальних послуг B. Braun Group.

2. My B. Braun дозволяє спілкуватися безпосередньо з співробітниками B. Braun.

3. Відсутність оплати комісій зі сторони користувача. B. Braun залишає за собою право розміщувати рекламу, в тому числі банерну рекламу, у My B. Braun.

Доступ до My B. Braun дозволяється виключно особам віком від 18 років і з правоздатністю. Використання онлайн-сервісів аутентифікується за допомогою імені користувача та пов'язаного з ним пароля, який ви вводите під час реєстрації.

3.1 Укладення договору

Договір на використання My B. Braun, а потім запропонованих додатків та інформації повинен бути завершений вашою реєстрацією у My B. Braun та прийняттям зазначених умов використання та захисту даних.

3.2 Право на розірвання договору

Ви маєте право розірвати цей договір протягом чотирнадцяти днів, не вказавши жодних причин.

Кінцевий термін розірвання - чотирнадцять днів з дня укладення договору.

Для того, щоб здійснити своє право на розірвання, ви повинні повідомити нас (будь ласка, зазначте відповідну адресу) за допомогою чіткої заяви (наприклад, листа, надісланого звичайною поштою, факсом або електронною поштою) про ваше рішення розірвати цей договір. Ви можете скористатися зразком форми розірвання, поданою тут для цієї мети, але це не є обов'язковим.

Для того, щоб дотримуватися строку розірвання, достатньо, якщо ви надішлете повідомлення про здійснення права на розірвання до закінчення строку розірвання.

Наслідки розірвання договору

Якщо ви розриваете цей договір, ми маємо виплатити вам всі платежі, які ми отримали від вас, включаючи витрати на доставку (за винятком додаткових витрат, пов'язаних із тим, що ви вибрали інший варіант доставки, ніж найбільш прийнятні за ціною варіанти доставки, запропоновані нами) без зволікання та не пізніше ніж протягом чотирнадцяти днів з дня, коли ми отримали повідомлення про розірвання цього договору. Для виплати ми будемо використовувати ті самі способи виплати, які ви використовували під час першої транзакції, у випадку якщо інший варіант не було погоджено з вами; під час такої виплати з вас ніяким чином не стягуватиметься плата.

Зразок форми розірвання договору:
(Якщо ви маєте намір розірвати договів, то, будь ласка, заповніть цю форму та поверніть її.)

  • Кому [ім'я, адреса та, якщо доступно, номер факсу та адреса електронної пошти підприємця, повинен бути зазначений підприємцем тут]:
  • Я / ми (*) цим розриваємо договір, укладений мною / нами (*) стосовно придбання наступних товарів (*) / надання наступної послуги (*):
  • Замовлено на (*) / отримано на (*)
  • Ім'я споживача (ів)
  • Адреса споживача (ів)
  • Підпис споживача (ів) (тільки з повідомленням на папері)
  • Дата

(*) Будь ласка, приберіть зайве.

3.3 Ідентифікація, реєстрація та доступ до My B. Braun

Використання запропонованого сервісу вимагає попередньої реєстрації користувача у My B. Braun та прийняття загальних положень та умов, а також створення особистого пароля.
Користувач додатково підтверджує, що деталі, надані ним в профілі користувача, зокрема щодо прізвища та ім`я, адреси, компанії та електронної адреси, є дійсними та правильними. Користувач зобов'язаний негайно повідомити про будь-які зміни до своїх даних.
Право на користування послугами через My B. Braun припиниться автоматично у випадку порушення загальних положень та умов або у випадку, якщо B. Braun скасовує використання на власний розсуд. Таке вилучення може відбутися без зазначення будь-яких причин.

3.4 Використання даних доступу, доступ до My B. Braun

Дані доступу виключно визначаються для особистого використування відповідним користувачем. Користувач не може пересилати дані, зокрема його пароль, третім сторонам, включаючи членів родини або колег. Користувач зобов'язаний завжди зберігати таємницю щодо даних доступу, зокрема пароля, а також запобігти несанкціонованому використанню My B. Braun сторонніми особами. Якщо користувач усвідомлює або навіть просто підозрює неправильне використання даних доступу, він або вона повинні негайно проінформувати B. Braun. У разі неправильного використання або підозри щодо неправильного використання, B. Braun має право негайно заблокувати доступ до My B. Braun. Користувач несе відповідальність за всі наслідки використання сторонніми особами, оскільки він несе відповідальність за неправильне використання даних доступу. Користувач, особливо, несе відповідальність за неправильне використання, якщо він або вона також дозволили неавторизоване використання даних доступу через недбалість. Відповідальність закінчується лише тоді, коли користувач письмово інформує B. Braun (див. вихідні дані) про несанкціоноване використання, і, якщо необхідно, змінює свій пароль.

3.5 Завершення та відкликання авторизації доступу

B. Braun залишає за собою право тимчасово або назавжди заблокувати дані доступу користувача в разі порушення цих умов використання, зокрема через неправдиві дані у профілі користувача, несанкціонованого пересилання даних доступу, зокрема пароля та / або зловживанням My B. Braun, не вказавши причини та / або остаточно відкликати доступ користувача з негайним чи з відповідним періодом повідомлення, і припинити договірні відносини достроково та без попередження.

3.6 Послуги, послуги електронної пошти

3.6.1 Доступ до інформації
Після успішної ідентифікації та реєстрації користувач отримає доступ до My B. Braun на різноманітну інформацію, документи та програми.

3.6.2 Повідомлення електронної пошти
Безкоштовні повідомлення електронної пошти будуть запропоновані користувачеві у My B. Braun. Користувач повинен зазначити адресу електронної пошти, що використовується тільки ним чи нею, або електронну адресу, призначеним для його або її персонального використання для отримання цих листів. Вказувати інші адреси електронної пошти, зокрема третіх сторонніх, не дозволяється.

Відповідна де-активація буде доступна для скасування послуг електронної пошти. У випадку технічних або інших проблем технічна підтримка з деактивацією доступна користувачам за адресою mybbraun@bbraun.com.

4.1 Конфіденційність даних доступу

Ваші дані доступу призначені виключно для особистого використання, і ви повинні вважати їх конфіденційними.

4.2 Мета використання

Мета використання або участі у створенні форумів, а також подальших послуг обмежується обміном поглядами та досвідом з працівниками B. Braun або в межах окремих груп користувачів з іншими зареєстрованими користувачами.

4.3 Інтернет-розміщення матеріалів користувачем

Зокрема, в рамках участі в форумах або спільних приміщеннях проекту клієнти мають можливість завантажувати власні матеріали (наприклад, фотографії, тексти тощо) у My B. Braun. Клієнти несуть повну відповідальність за вміст цих матеріалів. Таким чином, клієнти страхують B. Braun та його працівників від будь-яких та всіх претензій третіх осіб, зокрема від вимог, пов'язаних із порушенням авторських прав, зареєстрованих прав на дизайн, прав на торговельні марки та / або особистих прав у зв'язку з їх матеріалами. Клієнти також гарантують, що вміст матеріалів не є протиправним і, зокрема, не порушує жодних кримінальних законів. B. Braun залишає за собою право припинити розміщення своїх матеріалів в Інтернеті або видаляти матеріали, вже надані в Інтернеті, якщо є підозра на порушення прав третіх сторін або порушення правових норм, зокрема кримінальних законів, і не зобов'язане щоб клієнти перевіряли свої матеріали на будь-які подібні порушення чи будь-яким іншим способом.

Незалежно від вищезгаданих положень, B. Braun залишає за собою право видалити ваші матеріали після закінчення відповідного строку, який визначає B. Braun.

Дизайн My B. Braun, а також тексти, зображення, графіка, макети, звуки, анімації, відео та бази даних, що містяться в них, захищені авторським правом відповідно до інших законів, що захищають інтелектуальну власність.

Пропозиція My B. Braun не може тлумачитися як надання явним або неявним, будь-яким правам за ліцензією, включаючи, але не обмежуючись цим, право власності на авторське право, патент, торговельну марку чи інше право власності B. Braun або третьої сторони.

Користувач несе відповідальність за регулярне збереженя даних та інформації, яка є актуальною для нього або неї особисто, від збитків, пошкоджень та змін на технічному рівні, що відповідає значимості даних.

Будь-яка інформація, надана в рамках або у зв'язку з My B. Braun, вважається власністю B. Braun. Користувач не повинен розголошувати таку інформацію третім особам без попередньої письмової згоди B. Braun.

Користувач зберігає всю конфіденційну інформацію, отриману від іншої сторони в рамках чи у зв'язку з цією угодою, в суворій таємниці. Це не застосовується до інформації, яка стає доступною у тій або іншій мірі, в якій інша сторона письмово повідомляє про розголошення. У будь-якому випадку зобов'язання щодо обов'язковості конфіденційності зберігаються після припинення дії цієї угоди.

B. Braun зберігає ці умови використання та особисті дані, зазначені в профілі користувача, з метою технічного розподілу ваших контактів партнерів у групі B. Braun та надання інформації, орієнтованої на цільову групу. Подальша інформація стосовно обробки даних споживачів може бути отримана з політики конфіденційності.

B. Braun завжди докладає зусиль щоб My B. Braun був доступним безперервно і безперебійно. Проте це не може бути гарантовано, зокрема через стан Інтернету. Доступ для клієнтів може бути зрідка перервано або обмежено для проведення ремонту, технічого обслуговування чи впровадження нових об'єктів або послуг. B. Braun завжди прагне обмежити частоту та тривалість кожної з цих тимчасових перерв або обмежень.

Відповідальність з боку B. Braun за всі збитки, завдані внаслідок використання My B. Braun згідно з цією угодою або за будь-якими іншими правовими підставами, зокрема, проте не виключно

  •  для правильності, точності, повноти та актуальності вмісту сайтів або опублікованих документів у My B. Braun
  •  для користування даними та документами, доступними у My B. Braun вільними від вірусів

Ці обмеження відповідальності особливо застосовуються, але не виключно до прямих, непрямих, випадкових, спеціальних або опосередкованих збитків, зокрема втраченого прибутку або втрати вигод, у тому числі за рахунок втрати даних або інших збоїв, що виникають внаслідок використання послуг у My B. Braun через тимчасові обмеження або переривання доступу до My B. Braun.

Вищезгадані обмеження відповідальності не застосовуються у випадку навмисного наміру або грубої недбалості, у тому числі з навмисним наміром представників B. Braun чи підзаконних агенцій або у разі порушення кардинальних договірних зобов'язань. Оскільки B. Braun звинувачається у порушенні кардинальних договірних зобов'язань, відповідальність за шкоду обмежується передбачуваними, як правило, втратами. Відповідальність за шкоду заподіяну життю, тілесні ушкодження або шкоду, пов'язану зі здоров'ям, та статутну відповідальність відповідно до Закону про відповідальність за продукцію Німеччини залишається незмінною.

B. Braun залишає за собою право у будь-який час внести зміни до Загальних положень та умов без зазначення причин. Зміни будуть повідомлені користувачам My B. Braun у My B. Braun. Користувач повинен погодитись з поправками до Загальних положень та умов. Якщо користувач заперечує зміни, кожна сторона має право припинити дію відповідної угоди шляхом припинення. З цієї причини для заперечення користувача потрібна текстова форма для B. Braun Group (mybbraun@bbraun.com). Оскільки користувач не заперечив або не схвалив Умови використання протягом 4 тижнів після ознайомлення, B. Braun має право заблокувати доступ до My B. Braun.

Проте можливість внесення змін до Умов використання не має жодних поправок, які обмежують зміст та обсяг добровільної служби B. Braun, що існує для відповідного користувача, його недоліків, а також для введення нових зобов'язань для користувача, не визначеного в Умовах використання до цих пір.

Товариство з обмеженою відповідальністю

Б. Браун Медікал Україна
Україна, 03124, м. Київ, бульвар Вацлава Гавела, буд. 6, літера «З», Бізнес-Центр «Престиж-Центр», 6-й поверх
Тел./факс (044) 351-11-30, 351-11-29
e-mail: info.bbmua@bbraun.com

Правління

Prof. Dr. Heinz-Walter Große (chairman)
Dr. Annette Beller
Anna-Maria Braun, LL.M.
Dr. Meinrad Lugan
Caroll H. Neubauer, LL.M.
Dr. Joachim Schulz
Markus Strotmann 

Голова наглядової ради: Prof. Dr. Ludwig Georg Braun

Зареєстрований офіс компанії: Мельзунген

Реєстраційний суд: окружний суд Фріцлара HRB 11 000

Винятковим місцем юрисдикції для всіх суперечок щодо використання My B. Braun є Melsungen, штаб-квартира B. Braun Group. Застосовуються виключно закони Федеративної Республіки Німеччини.

Будь-яка стаття, угода або положення в цій Угоді, визнане недійсним або таким, що не має законної сили повністю або частково за будь-якої причини, має бути замінено таким дійсним і підлягаючим виконанню пунктом, угодою або положенням, зміст яких настільки близько, наскільки допустимо, до змісту недійсного або нездійсненного пункту, угоди або положення і не повинні впливати на дійсність цієї угоди.

Ви можете роздрукувати цей документ, використовуючи звичайну функціональність вашого інтернет-браузера (= браузер: «файл»> «друк»)