Умови використання

Б. Браун Медікал Україна 

Умови використання

Ці веб-сторінки призначені для надання загальної інформації про компанію Б. Браун, її продукцію та послуги. Вони не призначені для надання консультацій та інструкцій спеціалістів щодо продукції та послуг, що продаються компанією Б. Браун. Для отримання відповідей на спеціальні запити щодо нашої продукції та послуг, будь ласка, зв’яжіться безпосередньо з компанією Б. Браун.

Ці веб-сторінки містять інформацію про продукцію, яка орієнтована на широку аудиторію і може містити інформацію або дані про продукцію, які недоступні або не діють у вашій країні. Будь ласка, зверніть увагу, що ми не несемо жодної відповідальності за доступ до такої інформації, яка може не відповідати якому-небудь нормативним актам і процедурам, регулюванню, реєстрації чи використанню у вашій країні.

Ми зробимо все можливе, щоб надати вам точну та актуальну інформацію. Проте Б. Браун не несе відповідальності за збитки, що виникли у зв’язку з цією інформацією. Тому ми не несемо жодних гарантійних зобов’язань, ні явно виражених, ні тих, що можуть очікуватися, а також не беремо на себе жодних зобов’язань стосовно точності та повноти наданої нам та переданої нами інформації. Використання наших веб-сторінок та всіх інших сторінок, на які подані посилання чи з якими вони пов’язані, а також перегляд їх вмісту здійснюється на власний ризик користувача.

Ані Б. Браун, ані будь-яка інша сторона, яка бере участь у виробництві, забезпеченні, розробці або підтримці всього інтернет ресурсу або окремих його частин, або сторінок чи ресурсів, пов’язаних з нашими, не несуть відповідальності в будь-якій формі за будь-який прямий чи непрямий збиток, або пошкодження, умисне чи неумисне, що може виникнути внаслідок доступу, використання або неможливості використання інтернет ресурсу Б. Браун або інформаційних ресурсів, з якими він пов’язаний. Перш ніж використовувати або застосовувати нашу продукцію, слід уважно вивчити інформацію для користувача (інструкцію), що додається до цієї продукції.

Ці веб-сторінки також містять інформацію від третіх сторін і пропонують перейти за посиланням на інші веб-сторінки. Вони відповідно позначені там, де це можливо. Ми не можемо нести жодної відповідальності за інформацію, надану третіми особами.

Всі зображення та інформація, що містяться на цих веб-сторінках, наскільки їх можна відтворити, захищені авторським правом або іншими правами промислової власності. Усі назви продуктів, написані великими літерами або позначені іншими способами на цих веб-сторінках, є товарними знаками групи Б. Браун. Використання та відтворення цієї інформації без попередньої письмової згоди Б. Браун заборонено.

Ми залишаємо за собою право змінювати вміст цих веб-сторінок, коли ми вважаємо за доцільне, без попередження. І це не призводить до виникнення жодної відповідальності.