B. Braun Україна

Швидкий пошук продукту

Вибрати категорію або підкатегорію

Б. Браун в Україні

В Україні, як і в усьому світі, Б. Браун неухильно дотримується своїх правил у всіх сферах діяльності компанії. Наш обов'язок - забезпечення безпеки пацієнтів і лікарів, турбота про співробітників і дбайливе ставлення до навколишнього світу.

Уже кілька десятиліть українські лікарі високо оцінюють продукцію компанії Б. Браун. В епоху Перебудови і пізніше, в 1990-х роках, компанія поставляла лікарські препарати, витратні матеріали та медичну техніку через українських дистриб'юторів. У той період основний акцент робився на пропозиції унікальних ліків, витратних матеріалів та медичного обладнання, вироблених за інноваційними технологіями. Завдяки продукції Б. Браун українські лікарі і медсестри змогли гідно оцінити безліч сучасних клінічних рішень: регіонарна анестезія, клінічне харчування, точна інфузія за допомогою насосів і багато іншого прийшло в Україну завдяки Б. Браун. 

На початку XXI століття компанія прийняла рішення про розширення присутності на українському ринку, і в 2008 році було створено дочірнє підприємство - ТОВ «Б. Браун Медікал Україна». Майже десять років ми відповідаємо за весь спектр робіт на ринку країни - реєстрація, сертифікація, продаж, маркетинг, сервіс і освітні програми. 

Сьогодні ТОВ «Б. Браун Медікал Україна» - це більше 45 співробітників по всій Україні. Компанія представлена ​​майже у всіх регіонах країни. Ми займаємо провідні позиції в поставках медичного обладнання, витратних матеріалів, розчинів для плазмозамещенія, анестетиків, клінічного харчування, хірургічних інструментів, шовного матеріалу, суглобів для українських лікувальних установ.

Наш фокус - це високоякісна інноваційна продукція для задоволення всіх потреб медичних установ з фокусом на анестезіології, реанімації, хірургії, хіміотерапії, дезінфекції. 

В Україні ТОВ «Б. Браун Медікал Україна» представлена наступними підрозділами: 

Hospital Care - це одна з кращих в світі експертиз по будь-яким видаткових матеріалів (шприци, системи, канюлі і багато іншого), клінічного харчування, базовим розчинів і розчинів для плазмозаміщення, анестетиків і регіонарної анестезії, інфузійних систем. 

Aesculap - експерт в оснащенні та забезпеченні хірургічних клінік. Це різноманітний хірургічний інструмент, шовний матеріал, системи візуалізації для кардіоторакальної і лапароскопічної хірургії, моторні системи, імпланти, суглоби, навігація, стентування. 

OPM - це багаторічний досвід в розробці та виробництві інноваційних медичних виробів, призначених для догляду за пацієнтами з хронічними захворюваннями. Продуктовий портфель OPM представлений продукцією по догляду за стомою, для хірургічної обробки ран, для пацієнтів з діабетом і урогенітальною патологією, а також засобами для дезінфекції. 

Ми також надаємо гарантійний сервіс на все наше обладнання.