Історія про коронарна ангіопластика

Швидкий пошук продукту

Вибрати категорію або підкатегорію

Серцева справа

Як стенти та балонні катетери впливають на якість життя

«Біль, який ви не можете собі уявити», — говорить Гюнтер Прайсс. 82-річний житель Берліна не тільки гримасує при згадці, але й мимоволі кладе свою руку на своє серце. І не дивно, тому що у тому й річ, що це його особиста «серцева справа», яка змушувала його страждати майже 30 років. Прайссу було 56 років, коли він вперше мав серцевий напад.

Гюнтер Прайсс (82), пацієнт із захворюванням серця більше 30 років, після однієї з його улюблених розваг.

Подібні історії показують, наскільки серцевий напад впливає на життя пацієнта. Однак він живий і продовжує отримувати користь від медичного прогресу. Стенти та балонні катетери, наприклад, забезпечують менш інвазивне лікування.

В центрі уваги ангіопластики є розширення звужених кровоносних судин за допомогою стентів та балонних катетерів, які забезпечують мінімально інвазивне лікування. Сам стент не дає гарантії, що він буде зберігати відкритими кровоносні судини й потік крові, й навіть це може призвести до звуження кровоносних судин — рестенозу. Б. Браун допомагає зменшити ризик звуження шляхом нанесення ліків на стенти. Останнім нововведенням Б. Браун на цьому терені є безполімерні стенти з покриттям ліків , що називаються Coroflex® ISAR. Б. Браун розробили їх у тісному співробітництві з Німецьким центром серця в Мюнхені, Німеччина.

«Цей препарат забезпечує контрольоване вивільнення препарату сиролімус, щоб запобігти рестенозу. Покриття разом із препаратом повністю абсорбується протягом трьох місяців, що значно знижує ризик подальших запальних реакцій», — пояснює д-р Хорхе Каліссе, відповідальний за розробку стентів у Б. Браун Vascular Systems у Берліні. Протягом багатьох років Б. Браун зарекомендували себе як один з провідних європейських виробників продуктів для інтервенційної ангіопластики. До дванадцяти місяців пацієнт повинен також приймати ліки, що утримують тромбоцити від зрощення, щоб запобігти утворенню тромбів у стенті. Якщо є протипоказання, то, в залежності від захворювання, є сенс спочатку не імплантувати стент.

Системний партнер у кардіології

Замість цього лікар може розмістити та роздути вкритий ліками SeQuent® Please NEO балонний катетер вздовж судинної оклюзії, інше нововведення від Б. Браун, вздовж судинної оклюзії. Поверхня балона випускає ліки з інгібітором росту, забезпечуючи стійку вазодилатацію без імплантації стенту. Лікування проводиться під місцевою анестезією, та пацієнт може відразу піти з лікарні після процедури. «Це мінімально інвазивна, нехірургічна методика, що використовується для механічного розширення звужених або блокованих кровоносних судин», — пояснює д-р Флек. Лікування проводиться під місцевою анестезією, та пацієнт може відразу піти з лікарні після процедури.