Історія про Дієтотерапія

Швидкий пошук продукту

Вибрати категорію або підкатегорію

«Смак до життя»

Марек Ліхота, польський пацієнт, який живе із синдромом короткої кишки, повертає собі якість життя через парентеральне харчування.

Уявіть, що вам потрібно жити без кишківника через хворобу Крона. Відразу виникають численні запитання. Що це означає для вашого життя? Чи зміниться ваше ставлення до їжі? Наскільки це вливає на повсякденну роботу й таку діяльність, як робота, сім’я та друзі? Марек Ліхота, польський пацієнт, який живе із синдромом короткої кишки, розповідає про свою домашню парентеральну дієту, щоб пояснити, як він знову відкрив «смак до життя» та зробив ці три слова своїм новим життєвим девізом.

Медичний погляд на історію хвороби Марека Ліхоти

Доцент д-р Станіслав Клек очолював центр домашнього парентерального харчування у Кракові протягом останніх п’ятнадцяти років. Зараз на його спостереженні знаходиться 101 пацієнт домашнього парентерального харчування — один з них Марек. Коли вони зустрілися у 2005 році, Марек був у поганому стані. Сьогодні він є джерелом натхнення для Голови польського товариства парентерального, ентерального харчування та метаболізму.